| Duluman2002 a întrebat:

E un lucru greșit ca un băiat să facă parte dintr-un grup social format numai din fete dacă îi este foarte greu să se integreze într-un grup social din băieți? Mă refer la școală.

3 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Gresit nu e in nici un caz, doar ca o sa te lovesti de rautatile baietilor. Stai acolo unde te simti bine, nu trebuie sa te intereseze de parerile rautacioase.

| RAY a răspuns:

Din contra asa cunoaste sexul opus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea exista gresit sau corect aici, dar va fi catalogat gay sau "fetita" de restul. Oamenii s-au invatat intr-un fel si cand vad acel ceva diferit, au tendinta sa faca misto.