| anonim_4396 a întrebat:

Poate vi se pare ciudată întrebarea mea.
Deci,când se merge în excursie cu şcoala,elevii (fete şi băieţi) de ce stau în camere diferite? Adică de exemplu stau doar fete într-o singură camera,dar într-o singură camera nu poate sta o fata şi un băiat impreuna? Dacă nu, de ce? Adică sunt nişte hârtii care scrie pe ele "FETE", "BĂIEŢI". De ce? De ce fetele pot sta împreună într-o singură camera? De ce băieţii pot sta împreună într-o singură camera? Mă refer camerele alea de la hotel când mergeţi voi în excursie cu şcoala. Deci, într-o camera de hotel nu poate stă o fata şi un băiat?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cine nu rezista tentatiei pleaca in padure si isi face treaba.

| LexHasAMasterPlan a răspuns:

Gandeste la momentul in care vrei sa-ti schimbi hainele, si intra si nu e cine stie cat de drag tie sau daaa faza cu puncte puncte alea alea au avut altii mai mult curaj sa spuna happy, si cam asta, sunt unele lucruri ce trebuie sa fie cum sunt daca vrei o relatie cu unu de pe acolo in alta parte! Succes pe mai departe!

| Xtadelo a răspuns:

Nu pot sa cred ca ai pus intrebarea asta aici straight face

Totusi e excursie cu SCOALA, nu e luna de miere!

| millyca a răspuns:

Pentru ca baietii prefera sa se culce mai tarziu, iar fetele ar putea fi deranjate din aceasta cauza. Un alt motiv este acela ca baietii sunt mai "cinstiti", iar o expunere indelungata la prezenta fetelor le-ar putea dauna bunului lor comportament. Ai inteles?

| r3ally a răspuns:

Tu iti dai seama ce ar iesi daca in excursii ar sta baietii si fetele in aceiasi camera? Sau cate un baiat si o fata in fiecare camera? Hai sa fim seriosi, stii bine ca fiecare adolescent viseaza sex si noaptea! Cred ca dupa fiecare excursie ar ramane cate o fata insarcinatawinking Sau daca stai in camera cu un baiat pe care nu il cunosti bine si prin somn incepe sa te atinga etc si tu nu vrei ce faci? Asa se ajunge si la violentawinking Mai bine lasa asa cum e, fiecare si camere separate happy

| pazzo a răspuns:

Deoarece sa nu existe ispita(asa considera profu/profa) dar de ispita indiferent ce-ai face tot nu poti SCAPA:X

| Lora1411 a răspuns:

laughing))))ce intrebare!