| Iubibila01 a întrebat:

E UREGENT! Funda+vot. M-a prins curentul, si m-am trezit dimineata cu fata umflata destul de tare. Am luat medicamente, si azi nu am fost la scola. Dar maine e festivitatea de premiere, si nu as vrea sa lipsesc. Ce pot face sa mi se dezumfle fata pana maine?

2 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Du-te la doctor sau roaga pe cineva sa-ti ia diplomele in locul tau daca nu iti revi.

| AnonimaOk a răspuns:

Iti recomand un medicament - Quarelin se numeste iar eu il consider eficient dar nu te astepta la rezultate imediate, oricum maine cred ca vei fi bine. Niste comprese ajuta, de asemenea happy Sper sa te simti mai bine stiu senzatia si nu e placuta deloc straight face