| Giulia97Anna a întrebat:

E urgent! Ofer funda! Am zbor cu avionul pe 11 la ora 11:35.Si cei de la compania de turism de unde am luat biletul mi-au zis sa vin inainte cu 2-3 zile sa imi fac check-inul.Si cum maine au deschis doar 5 ore si poimaine e duminica(au inchis)ma intreb daca pot sa merg azi.E ok? Sau e prea devreme?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut,
Poti merge linistita, daca ti-au oferit un asa interval de zile, nu cred ca este problema daca mergi chiar astazi.
Bafta si zbor placut!

| Giulia97Anna explică (pentru anonim_4396):

Mersi! Am fost acum o ora si in cateva minute am si terminat! happy

1 răspuns: