| 愛日本 a întrebat:

Edward sau Jacob?→Twilight.

Răspuns Câştigător
| Dเlє๓คTค a răspuns:

Jacob :-x

19 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Jacob love struck

| NewSummer2013 a răspuns:

Edward

| DroGuleTz a răspuns:

Edward love struck:*

| Dr3yga20 a răspuns:

Amandoua sunt niste caricaturi.

| KarmaChameleon a răspuns:

Jacob love struck

| Idk007 a răspuns:

Edwarddd il ador.Si Jake e dragut da' se baga intre Bella si Edward si ma enerveazalaughingI don't want to see

| YukyTsukiyomi a răspuns:

Edwardhappy

| Deni4you a răspuns:

Fiecare are o parte buna.Eu mas inclina totusi mai mult spre Edward, pentru ca este dragut si grijuliu.Parerile altora pot fii totusi diferite

| Alle15 a răspuns:

Edward,e dragut :*

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Edward.

| Baky a răspuns:

Edward:X

| AnimalX a răspuns:

Edward :X

| ella113 a răspuns:

Jacob e mai dragut dar totus edwaed

| ravanoos a răspuns:

Si eu citesc Twilight si ma uit la filme dar mai bine Edward decat Jacob.Este parearea mea chiar daca sunt baiat

| ZâmβέŤ a răspuns:

Jacoblove struck

| Mikiee a răspuns:

Sincer.amandoi. hai sa iti explic de ce. il aleg pe eward pentru. ca este calm si cu toate ca nu ma intelege foarte bine viciile umane [unele urmand sa le traiasca si el cu toate ca era vampir] nu le da importanta si o iarta pe Bella oricand. El incearca sa ii dea Bellei tot ce isi doreste si nu vrea sa o priveasca de toate experientele umane de care el nu a avut parte. il aleg si pe Jacob pentru. ca este spontan si aduce un strop de caldura in viata Bellei. El este acolo pentru. ea in aceeasi masura in care este si Edward. Dupa parerea mea, ii aleg pe amandoi deoarece ma impresioneaza comportamentul lor fata de Bella si lucrurile care le fac pentru. ea. adica pentru ea, atat Edward cat si Jacob sunt dispusi sa renunte la rivalitatea dintre ei [ba chiar sa "se imprieteneasca cu dusmanul]
pentru. a o salva pe Bella.

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Edward! e asa de dulceeday dreaming
misterios,iubitor, intelegator
este baiatul perfect
nu exista perfectiunea, dar el depaseste aceste criterii

| madalina95 a răspuns:

Edward

| SeteĐeSâng a răspuns:

Jacob pentru că în realitate e atât de frumos dar şi în film. Eduard a fost atât de urât înainte să îl machieze.