| midnight a întrebat:

Ei...viata-i complicata, viata-i incurcurcata...so,la sport dau norma la alergare.frumos! nu? si intrebarea logica este cum sa alerg mai repede? trebuie sa mananc ceva, sa respir intr-un anumit fel. nu faceti glume idioate!

3 răspunsuri:
| DBlack a răspuns:

Daca fumezi, eu iti spun sa te lasi de alergathee hee). fumatul te oboseste instant ca nessu... nu stiu daca este vreo smecherie cu respiratul si etc, conteaza cat de rezistent esti fizic, daca ai 90 de kg si 1.70... nu vad sa alergi mai mult de 10 metrii. conteaza mult si fizicu.

| basexcu a răspuns:

Ca sa alegi mai repede iti trebuie antrenament, trebuie sa exersezi, sa alergi mai des ca sa iti adaptezi organismu ca sa nu mai obosesti foarte tare.Ca sa alergi mai rapid pe o distanta scurta trebuie sa nu cali cu toata talpa apasata ca asa pierzi timp, iti imaginezi ca mergi pe apa si ca sa nu te scufunzi faci pasi rapizi atingant putin solul.Succes!

| Pentagram a răspuns:

I-ati un red bull si alergi ca rachetalaughing