| OhGodWhy a întrebat:

Elevii care dau Bac la geografie,Imi puteti spune mai precis din ce invatati(Stiu ca europa si Romania,clima,orase, muntii etc...)Dar mai precis, sau unde le gasesc.Pe net.Si in legatura cu varianta care va pica, stie cineva, sau are vreun indiciu despre ce varianta este posibil a pice? Multumesc.
FUNDA!

1 răspuns:
| romeo78 a răspuns:

La geografie este o ruletă rusească. Niciodată nu se poate ști exact ce cade.
Standard se dă din relieful României, din geografia lumii, zone economice, agricole din România.