| Nousername a întrebat:

Eminem, Metallica, Inna sau Lady gaga?

17 răspunsuri:
| TeIubesccc a răspuns:

Eminem

| Ea12345 a răspuns:

Eminem.Dar si Metallica laughing

| yhsay a răspuns:

1. Ai gresit categoria.
2. Inna nu se poate numi cantareata -.-

| yhsay a răspuns:

@ klau29 : Inna nu e cantareata pentru simplu fapt ca nu are voce si nici melodii in adevaratul sens al cuvantului. Asa pot si eu sa ma duc sa-mi modific vocea cu programe speciale si sa repet 3 cuvinte in continuu. Ma rog, mie mi se pare de toata jena ca una ca ea a ajuns asa populara...
Lady Gaga, macar asa excentrica cum e ea, are niste melodii (cantate live) care te dau pe spate.

| yhsay a răspuns:

@ Nousername : Mai, ideea de baza e ca multi s-au regasit in ea, pentru ca e proasta de bubuie, sa fim sinceri acum. Plus ca la cat de dezbracata e pe toate posterele, albumele si pictorialele, scuza-ma dar aia nu e artista. Si tu chiar crezi ca a ajuns celebra din senin? Nu, a avut "sponsori", stai tu linistit ca cu un nene bogat in spate, ajungi unde vrei si cine vrei (uita-te doar la fostele lui Irinel Columbeanu)winking

| Lace a răspuns:

Cu siguranţă Metallica.

| Diiana232997 a răspuns:

Sa fim seriosi. Inna e o cantareata buna ( as spune foarte buna)
Dar nu e indeajuns de buna ca sa se compare cu Eminem, Metallica sau Lady Gaga. happy

| CrazyGirl2 a răspuns:

Lady Gagabig grin

| Vooortex a răspuns:

Metallica \m/

| Eva9610 a răspuns:

Metallica:d

| Nousername explică:

@yhsay Da, dar ajuns ceva. Canta prin strainatate si e foarte iubita de ceilalti.Cu voce, fara este ceva acolo.Du-te tu modificati vocea si ia sa vad ajungi in topuri.Asa o gramada de vedete isi pot schimba vocea, dar niciunii nu ajung ca Inna.
@SociallyDipressed sunt in aceeasi situatie ca tine.Nu pot sa aleg.

| shadybaby a răspuns:

Eminem clar

| SociallyDepressed a răspuns:

Eminem si Metallica.
Nu ma pune sa aleg...

| αłναıиıα a răspuns:

Eminem cu siguranta` love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metallica!

| megadeth_5578 a răspuns:

Metallica, metallica, metallica, deci sper ca s-a inteles ca metallica

| GaLeX2012 a răspuns:

Eminem si Metalicabig grin