| Insurgent a întrebat:

Energizantul seamana cu drogul?rolling on the floor [nu de alta da mama tot imi zice cand ma vede ca beau si ma cam enerveaza chatterbox ]

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu e drog, dar contine cofeina!
nu trebuie baut in exces!

| Lalala a răspuns:

E foarte rau doar in situatia in care bei mai multe pe zi[maikmea a baut si cate 4 intr. o zi], asa ca daca nu exagerezi[1 la 2-3 zile]e bun, si asa e mult...mai bine lasa. te ca nu castigi nimicwinking

| TheAnonimGirl a răspuns:

Oarecum da. Energizantele nu sunt sanatoase. Efectul energizantului este acelasi cu cel al ciocolatei.Deci daca ai nevoie de energie mai bine mananci ciocolata dar ai grija sa nu faci exces
succes`!happy
ralu.

| andrei_8327 a răspuns:

Energizantele sunt foarte toxice pentru organism, mai degraba un suc de fructe (natural, facut acasa)!