| Insurgent a întrebat:

Energizantu seamana ca drogul?rolling on the floor [nu de alta da mama imi zice asta cam des, pentru ca beau energizant cam des si ma cam streseazahee hee ]

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu e drog, dar contine cofeina!
si nu e bine sa il bei in cantitati mari!

| OHmyGosh a răspuns:

Nu.
Dar nu e bine sa bei mult, pentru ca, contine cofeina.

| Mihαelα a răspuns:

Nu sunt ca drogul, pentru ca nu dauneaza precum drogurile insa e bine sa stii ca o cutie de bautura energizanta contine atata cofeina precum o ceasca de cafea, energizantul de obicei se consuma atunci cind esti obosit si ai de parcurs cu masina un drum mai lung ca sa-ti alunge oboseala, dar de fapt el nu alunga oboseala, ci o intarzie, mai este bine sa stii ca energizantul iti ataca inima si sistemul nervos si ca nu este recomandat sa consumi aceasta bautura dupa ora 7 seara, stradui/te sa nu prea consumi acest gen de bautura pentru ca dupa cum stim cu totii bine nu prea face.Numai bine, pa, pa

Răspuns utilizator avertizat
| kNut a răspuns:

Contine cofeina, deci da, e drog

| Shine_3108 a răspuns:

E un drog.
in plus energizantul e facut din urina de bou sau ceva de genu.
asa e cam scarbos...
tu esti tanar deci nu ai nevoie de energizant.
ai destula energie.drooling