| bizan a întrebat:

Era la emisiunea copii spun lucruri trasnite un video unde prezentatorul il intreaba pe copil daca mai doarme cu parintii lui si a zis ca nu ca se teme sa nu-i pape mama lui cucu ca lui taicasu. dau funda alauia care imi da primul videoul!

1 răspuns:
| Robbertha a răspuns:

Pai nu cred ca au fost urcate pe net toate episoadele din emisiune, si pe youtube gasesti doar fragmente si intr-adevar daca dai un search pe google toata lumea cauta secventa asta:)) aici a fost dar l-a eliminat http://www.youtube.com/watch?v=s71mHIyVPY8