| EcstasyDubstep a întrebat:

stiu ca a fost o data de muuuuult foarte de mult la "Copii spun lucruri trasnite " un episod in care un copil zicea"am fost sa beau apa si mama ii manca cucu' lu' tata"dar pe youtube nu-l pot gasi va rog mult datim si mie link undel pot vedea puppy dog eyes va roooog
ps :scuzti categoriahee hee

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Pai nu cred ca au fost urcate pe net toate episoadele din emisiune, si pe youtube gasesti doar fragmente si intr-adevar daca dai un search pe google toata lumea cauta secventa asta:)) aici a fost dar l-a eliminat http://www.youtube.com/watch?v=s71mHIyVPY8

| Yummi a răspuns:

Http://www.myvideo.ro/......deouri_A-Z
Spor la cautat =))))). Si eu il caut.