| dya a întrebat:

Era mai de mult un desen cand eram eu mai micuta...pe Cartoonnetwork cu 5 copii care locuaia in copac 2 fete si 3 baieti...si erau numiti Nr 1, 2, 3, 4, 5 care stie cum se numea? luptau contra lumii rele si asa mai departe

Răspuns Câştigător
| asdffghjjkl a răspuns:

Si mie imi placeau desenele acelea happy pacat ca nu mai sunt... Se numesc " Clanul nebunaticilor de alaturi " happy

Nr. 1 era baiatul acela chel cu ochelari negrii
Nr. 2 era baiatul acela grasut
Nr. 3 era fetita aceea careia ii placeau jucariile de plus ( mai ales niste maimutici colorate )
Nr. 4 era baiatul acela blond caruia ii placea de nr. 3
Nr. 5 era fata aceea cu basca rosie sau roz ( nu mai stiu )

As vrea sa le mai vad inca odata :X

5 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

CND.Clanul nebunaticilor de alaturi.

| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

CND = Clanul nebunaticilor de alaturi.

| Andra2503 a răspuns:

Ink mai sunt si acum... dar sunt noaptea tarziu pe la 1 si ceva

| aumih16 a răspuns:

Klanul nebunaticilor de alaturi! ce vremuri! l-am urmarit si eu! pe cartoon network! cand era difuzat! il urmaream de plictisealalaughing ca nu prea aveam ce vedea in vremurile alealaughing nu toate desenele imi placeaulaughing cea mai tare faza din klanul nebunaticilor de alaturi! aia cu salmonella fitzgeraldlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clanul nebunaticilor de alaturi se numeau