| Andradadamaria a întrebat:

Eram la patinoar si am auzit o melodie care imi place nu stiu cum se numeste dar refrenu lsuna cam asa"i love you, i love you, i love you.my"...ma puteti ajuta?

4 răspunsuri:
| Anca0402 a răspuns:

Niste versuri total inspirate. Asteapta-te la un raspuns competent cat de repede. Desigur, glumesc.

| xDyanne a răspuns:

Inna-good bye refrenul suna asa Good bye you all... Good bye me friends. Good bye me baby ...me baby sper ca te-am ajutat

| Andradadamaria explică (pentru xDyanne):

Scuze dar nu are nici o legatura inna cu acea melodie...scuze!

| Andradadamaria explică:

1.nu are nici o legatura cu inna.2.este cantat de o fata de 15 ani, noua in domeniul muzica happy