| Kira22 a întrebat:

Este adevarat ca azi este sfarsitul lumi? voi ce credeti? cea mai buna parere si mai rationala primeste funda.

Răspuns Câştigător
| MadalinaD a răspuns:

Nuuu! Nu hotaram noi cand va fi sfarsitul lumii, ci Dumnezeu! Omenirea a devenit foarte rea de-a lungul timpului.Nu mai suntem oamenii care eram odata.Deci eu cred ca "sfarsitul lumii" va fi curand!

4 răspunsuri:
| BeHappyForMe a răspuns:

Nu pentru ca nimeni nu stie cand va fi cand nu vom fi pregatiti noi atunci va veni

| Laurretta a răspuns:

Ți se pare că este? Nu măi, nu se știe când va fi!

| TheBlackCrystal a răspuns:

Pai preacti nu este ca ziua de azi s-a sfarsit si lumea e inca intreaga.Deci nu e sfarsitul lumii azi, nimeni nu stie cand va fi. Doar Dumnezeu stie dar daca ne mai obsedam de atatea fabrici si uzine o sa'l distrugem incet dar sigur. Sper ca ti'am fost de ajutor! big grin

| claudiu12_9253 a răspuns:

Pai se spunea ca astazi la 11.11. 2011 ora 11.11. Dar se pare nu a fost asa laughing_))))))