| ingerasul_8695 a întrebat:

Este adevarat ca daca fumezi de la 14-15 ani nu mai cresti?

Răspuns Câştigător
| Pufarina4546 a răspuns:

Nu cred ca e adevarat, am prieteni, colegi care fumeaza de la 14 ani si fumatul nu ia impiedicat sa creasca...am olegi destul de inalti(care fumeaza) funda?

7 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Logic.pe la 14-15 ani corpul se dezvolta cel mai mult.

| Liviu a răspuns:

Eh eu unu fumez de la 16 ani 17
Si acu am aproape 20
Dasta nu am eu peste 1, 80 laughing
Si nici slab nu sunt happy
Orcum nu sunt baliverne trebuie sa fie ceva adevarat din toate ' balivernele' astealaughing

| EuEduard a răspuns:

II vrajeala mai cresti eu am foarte multi prieteni fumatori de la 12 ani si au 1, 80-1, 90
Please funda sau vot

| Claudiu2011 a răspuns:

Este adevarat ca daca iti tragi una in cap sa iti revii si sa lasi tigara te simti mai bine?

| Isabela96 a răspuns:

Ba mai cresti dar nu asa mult si in plus poate se refera la faptul ca o sa mori repede din cauza tutunului.
sfatul meu e sa nu te apuni pentru ca te inbolnavesti pe tine si pe cei din jurul tau
nu asculta pe cei care spun ca daca nu fumezi est ratat ca uitate la cai care sunt destepti ca nu fumeaza bine mai sunt si excepti dar fumatul e primul pas catre drogare ca si tutunul e un drog.TE LASI FOARTE GREU DE ELE DACA FUMEZI O LUNA INTREAGA APOI VREI SA TE LASI O SA AI IMPRESIA CA INEBUNESTI SI NU POTI asta e parerea mea.
eu nu am fumat si nici nu vreau iti sugerez acelasi lucru

| AdrianaRoșu a răspuns:

Nulaughing nu e adevarat, poate ca iti fura din energie, unii fumeaza de la 13 ani si tot crescwinking

| stefy_2889 a răspuns:

Daaaa.