| gingergirl1 a întrebat:

Este adevarat ca daca ma uit la filme de groaza slabesc?happy Am vazut intr-o revistabig grin

4 răspunsuri:
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

rolling on the floor) p`asta nu am mai auzit`o pana acumlaughing nu! cum sa slabesti?laughing ca te uiti la filme de groaza?laughing) prostesc. slabesti daca ti cura, daca faci sport, daca mananci regulat, daca fumezi thinking etc :*

| 2AN7 a răspuns:

Ba sa fiu sincer thinking NU adica... doare daca slabesti repede si esti speriecioasa laughing ca sa transpiri straight face si doar sa te uiti cam la vreo 10 thinking pe seara laughing asi zice eu thinking cu o apoximatie! Ca in rest laughing daca te uiti la filme de groaza ca la un desene cu Bunny atunci iti zic cu tristete ca. sad Nu rolling on the floor sau daca slabesti 1 kilg. laughing pe luna si tii post negru in acelasi timp trebuie sa arunci revista aia pe geam da-o dracuuuu laughing. Dar cred ca nu ai citit bine thinking pe bune. De exemplu ma uit la filme de groaza vreo 3 p noaptewinking si nu vad rezultate daca nu ma duc la sala... imi pare rau sa te dezamagesc dar te rog FUNDITA :*

| AnnealedPride a răspuns:

Da, draga. Este foarte adevarat. Este din cauza hormonilor secretati de glanda suprarenala si de cea pineala in cazul in care esti bombardata cu imagini si sunete socante, hormoni care in final vor duce la arderea tesuturilor adipoase. Dar, pentru a vedea ceva rezultate e nevoie de cel putin 3-4 ore de filme de groaza pe zi, dar evident, de preferat, pe seara.
Daca observi ca ai slabit prea mult, poti oricand sa te uiti la comedii, acestea avand efectul invers, adica cel de ingrasere.

| Painy a răspuns:

Mda. Chestia asta e ceva gen : ' E adevarat ca daca fumez imi voi lungi perioada vietii? ' straight face
Nu e adevarat, doar prostii oh go on