| wannabe a întrebat:

Este adevarat ca daca te speli zilnic pe dinti, de doua-trei ori cum este recomandat previi aparitia cosurilor?

Răspuns Câştigător
| amma_2887 a răspuns:

Poate te dezamagesc dar nu e adevarat astea sunt doar zvonuri

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cosurile nu au treaba cu dintii.

| Mann02 a răspuns:

Nu cred ca are vreo legatura, cosuri trebuie sa ti se faca oricum, nu stiu atata anatomie sa iti explic de ce...

| Anesia27 a răspuns:

Cosurile nu au nicio legatura cu dintii. Trebuie sa te speli mpe dinti de minim 2 ori pe zi pentru a preveni aparitia cariilor si a altor probleme dentare.

| SweeteLovee a răspuns:

Este cea mai mare prostie! Nu este adevarat,este un mit,adica ce legatura au dintii cu pielea? Daca vrei sa-ti ingrijesti fata in potriva acneei da-ti cu miere pe cosuri,si tine-o pana se usuca,apoi spala-te cu apa calda,si mai spala-te uneori si cu ceai, crede-ma, face minuni!