| deea_5313 a întrebat:

Este adevarat ca de pe un iphone poti trimite fisiere prin bluetooth doar pe un alt iphone si invers?(poti primi tot de la un iphone)? ce alte dezavantaje mai are?

2 răspunsuri:
| eL3cTr0 a răspuns:

Da este adevarat ca doar iPhone-ul original poate trimite/primi doar pe/de(la) iPhone, replicile "chinezesti" trimit/primesc pe/de(pe) ori ce telefon.Nu cred ca mai are alt dezavantaj major.

eL3cTr0.

| DewLoWoofy a răspuns:

Exista un fel de program pe iphone, de pe care poti timite poze,melodii, jocuri, poti vorbi gratis, desigur, pe un alt iphone. E foarte bun.