| andreea964 a întrebat:

mi-am cumparat un bluetooth de acum 2 ani. problema este ca acum nu mai functioneaza iar cand il pun in computer beculetul se aprinde dar nu pot trimite/primi fisiere. se poate repara?

2 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

E greu de reparat si in plus costa si destul de mult, cam cat unul nou, deci mai bine iti iei unul nou.

| RecKinul a răspuns:

Nu prea se poate repara, circuitul din el e foarte miniaturizat, si oricum nu se merita. Chiar daca gasesti pe cineva sa-l repare, costul reparatiei ar fi aproape egal cu al unuia nou. Nu sunt foarte scumpe.