| ExtraSakadat a întrebat:

Este adevarat ca Guma de mestecat, te ajuta la matematica si la imbunatatirea notelor?

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Guma de mestecat consumată în exces poate determina apariția cancerului de maxilar.
Pa, pa.

| Hmmmm a răspuns:

Guma de mestecat te ajuta sa nu devii stresat, deci sa poti sa ai mai multa atentie la scoala.la imbunatatirea notelor te ajuta invatatul.

| AnnaMariaaa a răspuns:

Nu stiu, dar daca este asa atunci e perfect pentru ca eu mananc cate 2 pachete pe zi si la scoala in fiecare oralaughing