| mariasorina a întrebat:

Este adevarat ca in anul 2050 se vor topi toti ghetari?

Răspuns Câştigător
| Mik3 a răspuns:

Pai au zis ca sfarsitul lumi va fi cand vor da drumu la experimentul lor "bing bang" a fost experimentu si eu inca traiesc in mizeria asta de tara, deci daca ne-am lua la ce zic toti astia de la tv, din presa si de pe net as fi chiar prost sa ii ascult big grin funda big grin

4 răspunsuri:
| maryy a răspuns:

Daca ar trebui sa ne luam dupa aceste aspecte am crede si ca maine o s-a murim, si ca se sfarseste lumea laughing Eu una nu cred in aceste chestii.

| shtephie a răspuns:

Nu cred.

| AlerimxD a răspuns:

Tu de unde ai aflat? Nu putem ştii sigur niciodată. Chiar dacă ştiinţa din zilele noastre spune că este sigur, nu este.
Oricum, vom vedea cu ochii noştri, nu?
Xoxo.

| TąNyą a răspuns:

Stai aşa că se face 2012 şi ne topim cu toţi.

T.