| sergiu2525 a întrebat:

Este adevarat ca in proportie de 99% fetelor le plac baietii cu fizic, dar nu le place sa recunoasca?

18 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Da.winking Asa este.Pt fete este important acest lucru.happy Unele recunosc, iar altele nu.happy

lolita
| lolita a răspuns:

Toate ne uitam dupa un baiat facut bine, dar cand vine vorba de ales, nju alegem tocmai genul asta, deoarece sunt si alte calitati de care are nevoie, nu numai de fizic.

| dulshe a răspuns:

Da cred ca ai mare dreptate, la majoritatea fetelor le place sa aiba langa ele un baiat superb, cu muschi, pectorali etc

| kh1ss a răspuns:

Da

| beba a răspuns:

Mie imi plac baietii care stiu sa isi foloseasca materia cenusie...corpul lucrat la sala nu inseamna nimic daca ''purtatorul'' nu stie sa lege 2 cuvinte

| anonim a răspuns:

Da, este adevarat, insa este de preferat ca acel fizic sa se faca remarcat mai mult in pantaloni.rolling on the floor

| Cryss a răspuns:

Mie nu imi place sa fie cu muschi si ditamai pectoralii, chiar ieri am vazut unul si mi se par exagerati happy. Nu imi trebuie unul cu muschi, am nevoie de cineva normal care nu pune pret pe asa ceva happy.

| bibitza a răspuns:

F adevarat big grin

| giulya85 a răspuns:

Este foarte adevarat toate se uita la fizic si sunt foarte multe care nu recunosc

| alecs_5368 a răspuns:

Da! uite k eu sunt sincera.si din puctul meu de vedere da ...adica stii cand vezi un baiat pe strada si esti cu o prietena spui:"vai ce dragut e","wow ce ochi frumosi are","mama ce bine arata" dar cand spun k imi place fizicul nu ma refer neaparat la faptul ca mare parte din corpul lui cantaresc muschii, sau k nu il cuprinde maneca la tricou din causa bicepsului, ci prima data ma uit la fata lui...aspectul conteazawinking

| alexxx_3182 a răspuns:

Asa cum barbatzilor nu le plac femeile deforma...sau prea atrofiate sunt sigur ca si femeilor le plac de cei cu muski...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e adevarat. Majoritatea feteler adora barbatii dotati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este foarte adevarat nu este fata sa nu ii placa oricat de proasta o fi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este foarte adevarat nu este fata sa nu ii placa oricat de proasta o fi

| CarlosBogdan17 a răspuns:

Da aui dreptate dar majoritatea se uita dupa "bani" si asta este cel mai prost lucru la o fata! Pt baji sa muncesti nu sa ii gata la bot!

| getutza15 a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

| pysy25_7178 a răspuns:

Da. dupa mine da

| miticutsa a răspuns:

Deci...mai....mie nu prea imi pasa cum arata un baiat
dar nici ft gras nu vreau
.....slab numy pasa....atata timp cat ma face sa simt fluturi in stomac e okhappy