| nicoleta_3710 a întrebat:

Este adevarat ca justin bieber a fost impuscat?

Răspuns Câştigător
| RoxyRoxy_5250 a răspuns:

Da a fodt impudcat in nou lui film C. s. i uitate pe youtobe is secvete

13 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Ce bine ar fi sa se fi intamplat!

| LifeFail a răspuns:

N-avem noi norocu astaoh go on

| thegreatgatsby a răspuns:

E adevarat ca ieri cand veneai de la scoala, doi tipi te-au bagat intr-o masina, te-au dus la capatul orasului si te-au impuscat?! :O Iar acum tu esti fantoma Nicoletei :O OMG Imi e frica de fantome

| RoxyRoxy_5250 a răspuns:

Ms de funda:*

| MyWorld a răspuns:

Multi ar vrea ca asta sa fie adevarat. Mai mult din gelozie presupun, Dar cu siguranta Justin Bieber traieste in continuare ...Si zau de nu, De cate ori s-a spus ca JB a murit?(de foarte multe ori)Oamenii au inventat astfel de minciuni pentru a face fani de-ai lui sa nu-i mai asculte muzica...Deci in concluzi nu a murit, si sa speram ca nu va muri din cauza rugaciunilor celor carora nu le pasa de milioanele de fane/fani care ar fi devastati daca acest eveniment (tragic) ar avea loc. Nu va pierdeti credinta in Justin Bieber!

| sarah4589 a răspuns:

Nulaughingrolling on the floor astea is vorbelaughing daca ar fi fost impscat ar fi aratat la stirilaughing rolling on the floor

| fataroz a răspuns:

Nu este adevarat ca sunt paparatii ce fac chestii din treastea ca si cum a intrat un paparat in situl lui miley si spune ca a urit deci nu e adevarat

| GeOrGyGyO a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuu lollllllllll adica realizezi ca era stirea nr 1 din lume daca-l impuscau deja erau aproape toate colegele mele in doliu dupa idolul lor si al meu dar imi place cum canta doar atat si cum se imbraca este stilul de imbracaminte la fel ca al meu

| RwoarrxKandii a răspuns:

E adevarat. Dar stiai ca si eu am murit? Whoaa 2 crime!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noop... LoL ar fi cel mai rau lucru care se poate intampla...:*:*:*:*sper sa nu se intample:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate, nu happy

| Ankutu a răspuns:

Normal ca nu:*:*:*

| smara_2630 a răspuns:

Nu este adevarat laughing