| cristinaandreeaaaaa a întrebat:

Este adevarat ca Justin Bieber este gay?

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate ca da, poate ca nu. Cine poate sti.

| Adry05 a răspuns:

Numai el stie, dar acum privind altfel lucrurile, eu inteleg ca tu esti mica, dar stii macar ce inseamna gay? laughing E un barbat atras de alti barbati. Bun, el pana acum s-a afisat nume cu femei, fiind iubitele lui, de unde pana unde e gay? Ca mai are el purtarile lui care te mai baga in eroare e una, dar hai sa ne bazam pe evident pana nu declara singur ca e gay,

| Clorox a răspuns:

Nu cred, poate bi...

| deeeaqq a răspuns:

Nuuj bă
Eu știam că Ricky Martin e gay...

| cristinaandreeaaaaa explică (pentru deeeaqq):

De unde stii tu?

| deeeaqq a răspuns (pentru cristinaandreeaaaaa):

Fato, chiar el a spus că este...

| anamariarot a răspuns:

Gay nu cred, cel mult bisexual. Adica a avut o relatie cu o femeie, totusilaughing

| NAT0 a răspuns:

Daca te-a refuzat nu inseamna ca e gay.

Răspuns utilizator avertizat
| alexander911s a răspuns:

Nu, nu este adevărat.
Ar trebuii să ştii că a avut multe iubite, printre care şi Selena Gomez.