| Oana4340 a întrebat:

Este adevarat ca placa pentru par iti poate distruge firele de par?

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este mai mult decât adevărat.
Cu cât este mai rar folosită cu atât părul este mai sănătos, nu se rupe și nu se deteriorează.
Pa, pa.

| cat a răspuns:

Daca o folosesti prea des poate sa-ti usuce parul si in final sa-ti arda varfurile.

| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei Oanalove struck! Da este adevarat.Placa iti arde parul.De aceea, nu e indicat s-o folosesti chiar in fiecare zi.Parul ars in fiecare zi va cadea.Multa Bafta!love struck

| lucian a răspuns:

Da dar numai daca o folosesti prea des

| andreeeeea a răspuns:

. iti ardee parull.deci da ti-l distruge clarhappy
uite de exemplu eu nu folosesc placa (nu ma lasa ai mei)
o singura data am folosit de la o prietena. dupa o luna am mers la acelasi coafor la care mergeam de obicei
iar coafeza si-a dat seama ca am folosit. dupa O luna dupa ce m-am facut

acum depinde si de par happy
al meu e foarte slab. poate al tau e mai puternic dar oricat de puternic ar fi daca folosesti placa everyday o sa fie vai vai de parul tau:-s

| Ann3 a răspuns:

Pai cam da... adica sigur da! dar daca nu o folosesti excesiv nu are nimic big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da doar daca folosesti in exces.cand te faci cu placa sa ai parul bine uscat, si binenteles acum sunt uleiuri protectoare, sa te dai cu el inainte de a te face cu placa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dar daca folosesti ulei protector, nu va fi afectat parul asa tare