| anonim_4396 a întrebat:

Este adevarat ca pot bloca un ID de messenger, scriind id`ul persoanei respective si apoi sa introduc mai multe parole gresite? Acea persoana va vedea ca eu i-am blocat id`ul? Ofer funda cui mi-ar putea explica happy!

Răspuns Câştigător
| Lavii_1602 a răspuns:

Nu.nu e adevarat. poti sa scrii id-ul sh de 128 d ori ca tot nu se blocheaza. fundabatting eyelashes

1 răspuns:
| ClassyDog a răspuns:

Se poate deci dai log out ii scrii idu faci parola de 8 litere dai enter si uitete sa vezi daca l-ai blocat sper ca ti-am fost de folos.