| Sofia07 a întrebat:

Este adevarat ca poti creste in inaltime? A incercat cineva? http://www.cresterea.info/pagina2.php

4 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
De obicei nu am încredere în astfel de metode. Eu am încercat cu basket-ul şi anumite exerciţii ce au ca scop doar creşterea în înălţime.

| Insanity a răspuns:

Poti creste in inaltime facand anumite sporturi [ handbal, basket...etc].Nu ai cum sa cresti peste noapte, indiferent de ce program / dieta / curs ai urma laughing raised eyebrows.
Si mai bine decat sa citesti o carte care nu isi are logica, nu mai bine faci un sport?laughing

| Sofia07 explică:

@Ray, si care sunt acele ``anumite exercitii``?

| Kalimdor99 a răspuns:

Stai la spaliere intins