| DoDoLinA_4062 a întrebat:

Este Adevarat ca selena Gomez se Drogheaza.sad

26 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

Nu!
Barfe doar.

| alish a răspuns:

Nu ce aveti cu saraca fata nu o comparati cu miley cyrus. Chiar daca miely a devenit o drogata si o prostituata nu inseamna ca si selena trebuie sa semene cu ea. Doamne Fereste ea e o fata cu picioarele pe pamnat concentrata pe muzica (si pe noul ei iubitzle justin B.). Exista multe zvonuri despre toate celbritatiile dar nu sunt adevarate decat ff putine dintre ele. Sper ca te-am ajutat fundita?
puppy dog eyes

| Twatwaffle a răspuns:

Noptongue... e grozava nu are nevoie de asa cevabig grin

| OHmyGosh a răspuns:

Ce ai patit? Doamne fereste!
NU se drogheaza!
Frateee! De ce naiba o comparati cu miley cyrus?
SEL nu se drogheaza si nici odata nu se va droga

| OHmyGosh a răspuns:

Esti dusa?!
Ce naiba!?
NU se drogheaza!
De unde ai scos-o si pe asta?!

| pspspsps a răspuns:

In nici un caz. Ea e o fata super si cuminte. Chiar isi mai vinde lucruri scumpe cum ar fi rochia aia dintr-un videoclip la licitatie pentru a dona banii Unicefului.

| ClaraConstiantin a răspuns:

Nu draguto! Nu o confunda pe Miley cu Selena, ok?winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce prostie! Ce ma intereseaza pe mine daca Selena se drogheaza? Treaba ei. E viata ei. Face ce vrea cu ea.Eu doar ma uit la serialu' ei.
Ce'i treaba mea daca se drogheaza sau nu? Imi pica fisa?

::big grin

Nu-mi pasa daca dati la stupidd"!; P; PNu pierd nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@ally.
Ai verificat-o tu pe Miley ca-i tarfa?
Ai verificat-o tu pe Miley ca se drogheaza? Astea-s minciuni, si filmarea era un fals.

Si tu dodolina, pune si u intrebari mai destepte, ca se umple TPU de prostii./

Pe bune!==/#/

winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da iti dai seama toti de la holywood trage pe nas

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu selena gomes ci miley circus care o joaca pe hannah montana
de aceea acum americanii nu o mai apreciaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

selena nu, dar miley si demi da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai meily adrogata si totus justin e cu ea facec poze dezbracata amvazut pe net ci titi revista bravo sa vedeti. e acum si selena gomez am cautat pe net de demi lovado si zice ca emo. de rihannah tot la fel de tote vedetele zice ca se drogeaza. ce aveti cu fata ca ea nu sa drogat in viata ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se drogheaza doamne! ce ai?
selena gomez nu e miley cyrus! 1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne fereste nu crede in berfe selena e fata buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zvonuri,nu stiu adevarat dar stiu sigur ca Selena Gomez nu se drogheaza ca miley.Ea e o fata frumoasa, canta FB si de ce s-ar droga?:!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuuuuuuu! Nu o comparati pe Selena cu Miley sau cu Demi! Va spun eu, Demi Lovato a fost internata la spitalul de drogati, am citit in libertatea! CREDETI-MA! :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena nu se drogheaza ci Miley cyrus(Destiny Hope Cyrus)

| Byencuzza a răspuns:

Nu o cred in stare de asa ceva :-p

| ionu99 a răspuns:

Nu nu se rogheaza

| Rilaandreea a răspuns:

Sa stii ca nu se drogheaza

| lolas a răspuns:

Nu
este adevarat se drogheaza miley cyrus si demi lovato, demi lovato a fost la spitalul de nebuni. Selena Gomez e o fata cuminte si isteata cu o voce superba o ador si ea cu justin bieber se potrivesc de minune

| rany a răspuns:

Nu se drogheaza

| rany a răspuns:

Nu se drogheaza draga

| AnDaAnNa a răspuns:

Draga CiudatBogar vezi ca zici prostii! de ce ar falsifica aia de la TV filmarea cu Myley Cyrus droganduse? SI