| andreea_3757 a întrebat:

Este adevarat ca un baiat uneori fraier cu fetele

4 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Uneori?laughing

| Candice a răspuns:

Nu cred ca am inteles bine intrebarea, cred ca ai omis o litera, ceva big grin

Daca te referi la baietii care sunt fraieri in privinta alegerii unei fete, da, ai dreptate.
De obicei ei se uita dupa fetele rebele, guralive, care injura, pentru ca li se pare '' atragator'' ca ele umbla dezbracate pe strada. Cu timpul, ei se vor maturiza si vor realiza ca au fost fraieri. In general, pe toti oamenii ne atrage ce e interzis, periculos, vulgar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daa laughing
Si normal Uneori
rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

e o porcarie ce ai scris