| anonim_4396 a întrebat:

Este adevarat ca uni dintre baieti cand vad ca-i iubeste o fata din tot sufletu si ar face orce pentru ei, profita de asta si le respinge sau le sp cuvinte care dor si toate astea pentru ca stie ca-i iubesc si ca nu iar parasi?

3 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Nu există băieţi. Există oameni, indiferent de sex. Oamenii sunt răi din fire, sunt răi, deşi ar putea fi buni. Mai bine să eviţi astfel de oamenihappy

| dragosh a răspuns:

Da, este foarte adevarat

| denisaalexandru01 a răspuns:

Da e adevaratsadcrying Dar nu pot spune ca doar baieti fac asta si fetele...