| Ioannaaaaaaaaaa a întrebat:

Simt ca totul nu mai are sens.viata mea. la fel.Il iubesc din tot sufletu si ma iubeste si el dar noi nu putem fi niciodata impreuna. doar daca fugim[ familia]. si asta de la mine nu o sa obtina. nu mai e nimic de facut si asta m darama de tot si faptul` ca el nu e fericit.am incercat cu multi baieti sa il uit, sa ies prin cluburi, sa am puterea sa il uit.si nu am reusit. ce sa mai faccccccccc?crying(((((((

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Nu inteleg de ce spui ca niciodata nu o sa fiti impreuna[daca esti minora,problema se poate rezolva din momentu cand vei fi majora, daca e alta problema nu stiu ce sa spun, teoretic la toate problemele exista o solutie numai trebuie s o gasim]