| CoolMihaY a întrebat:

Este adevarat cum, ca daca nu se ia "Simularea Testului National La Matematica Si la Limba Romana " nu se intra in examenul propiu-zis si se scade media la purtare? Multumesc Anticipat big grin!

3 răspunsuri:
| William a răspuns:

Eu am auzit ca te baga si la puscarie daca nu iei. Profi nu stiu cum sa mai sperie elevii.

| lanadelsex a răspuns:

Nu, nu este adevarat. Simularea este o pregatire si va ajuta sa va familiarizati cu examenul si cu emotiile pe care le implica. In cel mai rau caz, nota de la simulare se trece in catalog, dar nimic mai mult.winking

| AlexandraP98 a răspuns:

Eu am dat evaluarea nationala si simularile bineinteles, acum sunt a 9-a la stiinte sociale si nu cred ca e adevarat ce zici tu happy