| Usgs a întrebat:

Este adevarat deochiul?

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da foarte adevărat. Este o perturbare produsă de biocâmpul celui care privește cu mare intensitate. Eu am suferit din cauza asta.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Cui crede in el i se intampla, deoarece i se induce psihic aceasta stare. Asupra celui care nu crede nu are efect.

| ancaval a răspuns:

Doar pentru cine crede!

| Elide a răspuns:

Multi sunt sceptici în privința asta, până nu li se întâmplă, nu cred, eu cred.mi s-a întâmplat de multe ori sa se uite cineva la mine, bănuiesc cu admirație și mi-a fost rău după aceea, exista și un descântec, mamaie mi-l spunea mereu când pățeam așa, după ce termina nu mai aveam nimic.

| Crescent a răspuns:

Depinde cum privesti. Eu una, nu cred asa ceva dar familia mea da