| didii a întrebat:

Este cineva care locuieste in Anglia? sad

As vrea super mult sa cunosc romani care locuiesc in Anglia pentru ca nu stiu deloc, iar eu locuiesc in Anglia.

7 răspunsuri:
| Mony_4137 a răspuns:

Am eu niste verisori pe acolo. Prin Londra. Sunt romani... daca te interseaza poti lasa un mesajbig grin

| mihai_2762 a răspuns:

Da eu stau in anglia da nu mai stau pentru mult timp mai am de stat cam o luna juma.eu stau in nottingham. u?

| mihai_2762 a răspuns:

Da e cam departe de nottingham. daca ai placerea sa vii in nottingham te astept abia nu ma mai plictisesc nici eu:d

| mihai_2762 a răspuns:

Eu vin ca nu ma costa foarte mult drumu.pana la leeds ma costa in jur de 4 lire si dupa ce mai este pana acolo nu stiu dar ma interesez si ajung. ce zici ai unde sa ma tii o saptamana... daca tot vin macar sa stau ceva. ce zici ma bag sa vin?

| didii explică:

Eu in Scarborough. happy

Este langa York.

In nord. big grin

| didii explică:

Hai tu in Scarborough laughing

| didii explică:

Nuuu eu glumeam laughing