| Jhonny22 a întrebat:

Salut, o întrebare am si eu, as dori sa știu ( tin sa precizez ca nu locuiesc in Romania si nu cunosc cele mai bune soluții ) daca as vrea sa merg pe o varianta de internet 5g mobile router, care sa fie capabil de conexiune Ethernet cablu cat 6 ( nu ma intereseza wifi, de exemplu in Anglia, Vodafone au Gigacube-ul care e foarte bun si viteza 5g nelimitat.
Exista in Romania asa ceva? Va multumesc anticipat, m-ar ajuta foarte mult si niste link-uri daca se poate.

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Da, exista si in Romania asa ceva! dar daca vrei sa platesti in Romania ca sa ai net in alta tara nu merita ca te va costa foarte mult! Ia-ti net in tara in care esti!

| Jhonny22 explică (pentru lpavel):

Salut, pentru Romania ma interesează. Ce imi recomanzi?

| lpavel a răspuns (pentru Jhonny22):

Vodafone! Eu sunt multumit de ei dar mai poti asculta si alte pareri...