| alissa6 a întrebat:

Este cineva care merge la liceul administrativ din piatra neamt? daca este imi puteti spune daca se poarta vesta de la uniforma sa stiu daca so port in prima zi de scoala?

Răspuns Câştigător
| Biia14 a răspuns:

Hello! E prima zi de scoala.te poti imbraca cum vrei. Diriginta/ele iti va spune de cand purtati toti uniformele.Nu toti colegii tai vor avea uniformele si nu le vor purta pana cand nu le au.Eu si cativa colegi de-ai mei nu am purtat sacourile, chiar daca le-am avut pana cand ceilalti le-au primit de la croitoreasa.Te sfatuiesc sa nu porti uniforma pana nu o au si ceilalti.Gandeste-te ca ai timp 4 ani de zile sa o porti non-stop! Acum depinde de tine.Mult succes la liceu! Funda? puppy dog eyes