| DaReZon a întrebat:

Am primit uniforma pentru liceul nou in care sunt si in prima zi de scoala vreau sa imi iau uniforma. Uniforma are si o cravata rosie pe care pe mine nu m-ar deranja sa o port. Dar am vorbit cu un prieten si el a zis ca cravata nu o poarta in niciun caz. Credeti ca va fi rusinos daca voi purta cravata?

Răspuns Câştigător
| ApofissPapaya a răspuns:

Gusturile nu se discuta, poate prietenului tau ii displac cravatele in mod normal, daca tu vrei sa o porti, nu ar fi nicio problema, stai linistit! Bafta si succes in noul an scolar! happy

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E o cravata nu e ca si cum te ai duce in fundul gol. te vei simti asa de stinger purtand cravata o scoti mare scofala.