| eelena1797 a întrebat:

Este cineva care si-a făcut pierce în limbă fără sã fi avut acordul părinților si nici 16 ani?

6 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Eu am de un an in limba, Si nu mi sa batut apropouri ca as face sex ora l.BIne,ca mai scot eu limba la fete laughing sa vad cum se rosesc, e partea a 2. Piercingul in limba l-am facut la un tip care nici nu il stiam, tipu era full de piercinguri, i-am dat 500 de mii, si poc la pus happy Inainte sa isi faca cineva piercing in limba, ii voi lasa cateva informatii care doream sa le stiu si eu inainte sa mi-l fac.
1.Iei piercing(pentru limba cu tija lunga, cea mai mare ca sa se aibe loc limba sa se umfle)
2.Nu ai voie lactate
3.Sa nu iti faca piercingul prea in fata, ca iti loveste de dinti si ramai fara dinti in timp, poti face si gingivita.
4.Nu te joci cu piercingul in primele zile, si nu il dai jos, gaura se poate astupa in cateva ore happy

| minrest a răspuns:

In general, se crede ca piercingul asta indica o fata foarte usoara. Sa nu te miri daca vei fi tratata ca atare. Asa a aparut in filme si asa crede lumea, ca se face pentru oral. Sunt si probleme de sanatate pe care le da, si poti ramane peltica.

| eelena1797 explică (pentru minrest):

Sexul oral se poate face si fara piercewinking si oricum ar fi, lumea face legaturi de orice gen.

| KillMePlease a răspuns:

Nu, dar presupun ca tu ai vrea...happy
Succes cu asta! happy

| eelena1797 explică:

@minrest nu vreau eu sa imi fac si nici nu ma intereseaza ce cred altii.

| lokytou a răspuns:

Nu si nici nu fac piercing, mi se pare o prostie.