| cristianorudi7 a întrebat:

Este cineva care vrea sa dea la medicina generala in Brasov, sau care este deja acolo? As avea nevoie de niste sfaturi, pareri, raspunsuri etc. Mersi Mult

2 răspunsuri:
| Dana211 a răspuns:

Eu am dat acum 2 ani admiterea acolo. Daca vrei lasa-mi un pm si te ajut in limita posibilitatiilor

| Dana211 a răspuns:

Nu iti pot raspunde la mesaj ca ai blocata primirea mesajelor happy asa ca iti raspund aici: eu cand am dat era aceeasi tematica si nu cred ca o vor schimba pentru ca deja e tarziu si ar fi trebuit sa anunte mai demult lucrul asta.
Si daca vrei eu am cartea cu grile de la ei si ti-o pot trimite pe e-mail