| cristianorudi7 a întrebat:

Este cineva care vrea sa dea la medicina generala in Brasov, sau care este deja acolo? As avea nevoie de niste sfaturi, pareri, raspunsuri etc. Mersi mult

4 răspunsuri:
| cristianorudi7 explică:

Da nu mai bine imi dai u id sa vb mai pe larg si mai repede? Asa aflam informatiile prea devreme...

| cristianorudi7 explică (pentru cristianorudi7):

Am vrut sa zic prea greu...

| ŞtefaniaP a răspuns:

Si eu vreau sa dau. Daca ai aflat ceva, spune-mi si mie. Te rog! Multumesc!

| ŞtefaniaP a răspuns:

Acum am terminat sedinta de pregatire la biologie, iar profa mea mi-a spus ca se discuta sa se schimbe data admiterii, urmand sa fie pe 25 iulie. Bibliografia am vazut-o si eu, dar tot asa... imi este teama ca se va schimba avand in vedere si noua lege a educatiei. Ma gandeam sa sun zilele astea la universitate pentru ca nici in brosura si nici pe site nu se dau prea multe detalii. PS: Nu pot sa-ti trimit mesaj. happy