| Samariteanul a întrebat:

Este cineva dispus sa se angajeje zilnic in 30 de min de vorbit cu mine in limba engleza?laughingVreau sa-mi consolidez gramatica si nu pot doar prin exercitii,iar cu prieteni n-as face-o pentru ca mi se pare o limba rece si m-as indeparta de aceea persoana, insa cu cineva neecunoscut ar fi ok.Doreste cineva?(amandoi vom avea de castigat in consolidarea limbii engleza si a alteia daca doriti) Astept pareri.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Euu

| RAY a răspuns:

Iar cu prieteni n-as face-o pentru ca mi se pare o limba rece si m-as indeparta de aceea persoana
e o limba frumoasa, calda, fonetica, isi recomand sa iei metidati sau sa vb cu un nativ

| Samariteanul explică (pentru RAY):

Frumoasa si fonetica da, calda, nu...dar voi inclina spre meditatii.Mersi