| andu_8743 a întrebat:

Este cineva pasionat de festivalul de arta medievala de la sighisoara? vreau cateva pareri.big grin

Răspuns Câştigător
| pisika a răspuns:

Sunt superbebatting eyelashes
am participat cu formatia de menestreli si minesingeri la festivalele medievale de la sighisoara, am mers si la bran, sibiu, fagaras, brasov.si cantam pe scena, defilam si pe strazi costumati... ce vremuri frumoasetongue imi placeau si grupurile de oameni care cantau la colt de strada, sau de mestesugarii ce sculptau in lemn.happy turistii erau cei mai incantati tongue

5 răspunsuri:
| Psihoyounger a răspuns:

DA, iubesc festivalul de la sighisoara

| Beeline a răspuns:

Galerii foto, video si articole despre majoritatea cetatilor si bisericilor fortificate din Transilvania: http://www.saxontransylvania.com

| anarchy a răspuns:

Da eu sunt pasionat pentru ca fac parte dintr-o trupa de cavaleri medieval de la sibiu ce ai vrea sa stii? ce pareri?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe timpul festivalului, daca paduchii ar fi licurici, Sighisoara s-ar transforma in Las Vegas.

| andu_8743 explică:

Parerea ta, anarchy...cum ti se pare tie festivalul...thinking