| just|breathe a întrebat:

Este cineva pe aici care se pricepe la probleme de mate clasa a 9-a? Problema este rezolvata dar eu nu o inteleg deci nu se poate spune ca imi fac temele pe TPUhee hee eu doar nu o inteleg si nu am pe cine sa intrebsad. Deci daca se pricepe cineva la mate sa imi zicatongue.Va raman datoarehappy.

3 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Ce ai vrea sa iti explic? Intreaba pe PM.

| just|breathe explică:

Sper ca m-am facut inteleasa in legatura cu problema.tongue desi e cam greu sa scrii probleme pe net.sad.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posteaza problema. A trecut cam mult de cand am facut a 9-a, dar la geometrie m-as baga, la restul, poate reusesc altii.