| NuAmGasitUnNume a întrebat:

Este cineva student la Colegiul National Mihai Eminescu Baia Mare? Vreau detalii despre acest liceu happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar dacă a trecut destul de mult de cand ai întrebat, îţi răspund totuşi.Şi apropo, suntem elevi pană într-a 12-a.laughingEu sunt la filologie bilingv engleză,poţi face destule pe viitor:psihologie,litere,jurnalism,drept,limbi straine, filosofie,geografie-turism, relatii internationale, pedagogie, stiinte politice, istorie etc.Sunt multe de zis despre liceu, nu o să stau acum să înşir 10 randuri pe aici, că nici măcar nu ştiu dacă o să citeşti asta sau nu.Deci dacă îmi spui clar ce anume ai vrea să ştii, îţi voi spune cu plăcere.laughing

| NuAmGasitUnNume explică (pentru anonim_4396):

Nu mai conteaza, mersi oricum, funda.

2 răspunsuri:
| NuAmGasitUnNume explică:

Ce poti urma mai departe, tu ce o sa faci mai departe?