| bebelusha_3823 a întrebat:

Este de recomandat sa folosesti un singur calculator pentru sincronizare, pentru ca daca legi iPhone-ul la un alt calculator, iTunes-ul va sterge tot din iPhone la prima sincronizare. :-s ce sa fac daca patesc asasad!?

3 răspunsuri:
| AddaAda a răspuns:

Buna :d da. daca conectezi iPhone-ul la un alt calculator cu iTunes ti se va sterge tot si iti va aparea tot ce e salvat pe acel iTunes. dar nu iti fa mari grisi daca il conectezi din nou la calculatorul tau va fi ca la inceput :p

| bebelusha_3823 explică (pentru AddaAda):

Faza e ca acel calculator e in Anglia. acolo a fost conectat prima data

| AddaAda a răspuns:

Aa... atunci poti sa iti pui in iTunes tot ce ai in telefon (adica daca ai melodii sau videoclipuri loate de pe net le ei inca o data si le pui pe iTuns-ul tau) si gatabatting eyelashes