| Parkmin a întrebat:

Este greu la liceu de arta profil Arhitectura si Desing? Se face multa matematica, dar desen?

3 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Nu este greu atata timp cat iti place, matematica se fac 4 ore pe saptamana, iar desenul difera sunt mai multe obiecte legate de desen dar toate interesante. Mie mi-a placut, regret ca s-a terminat!

| xoxodarky a răspuns:

Sincer nu stiu...si eu vreau sa ma interesez pentru ca acolo vreau sa intruhee hee din cate mi-au zis unii mate s`ar putea sa se faca mai mult geometrie, iar desen am inteles ca se pune mult accent.doar de aia e liceu de artahee hee ma mai interesez si iti spoonwinking