| Monyyyyy a întrebat:

Este jumbo in Cluj? Azi am fost la pepco in orașul meu și am rămas surprinsă de ce ieftine is rechizitele având in vedere ca is ca și in străinătate.Pe noi ne fraieresc cum vor magazinele de aici. Exista in Cluj astfel de magazine? Unde sunt ieftine adica prețuri normale ca și in străinătate nu batjocora

Răspuns Câştigător
| PitR a răspuns:

Uite aici lista tuturor magazinelor Jumbo:
http://jumbo-online.ro/magazine-jumbo/

3 răspunsuri:
| AnaBelaAnaBela a răspuns:

Verifica si calitatea. Nu intotdeauna ce e ieftin isi merita si pretul.

| Monyyyyy explică (pentru AnaBelaAnaBela):

Am vazut aceeași chestie la librărie cu 18 lei și dincolo 5 lei.Deci își bat joc de noi.Nu vorbeam de produse naspa

| AnaBelaAnaBela a răspuns (pentru Monyyyyy):

Oooh. Chiar asa? fix acelasi produs? Inseamna ca e chiar jecmaneala. Ce produs era?
Eu am luat niste caiete din Kaufland ca erau mai bune la pret dar dupa cateva zile se rupeau copertile. Si am zis ca e din cauza calitatii. Dar daca spui ca era produsul identic, e bine de stiut.
Ce am mai luat din Jumbo si s-au stricat repede au fost niste jucarii de plaja, niste stropitori si de acolo mi-am facut o parere nu prea buna de Jumbo.