| irina222 a întrebat:

Este normal ca in clasa a6-a, aproape 13 ani sa am :47 de kg, 1.56? Ar trebuii sa slabesc sau sa ma mai ingras?

Răspuns Câştigător
| Aero a răspuns:

Exista pe net asa numitele "calculatoare" pentru. aflarea greutatii ideale. Poti sa te iei si dupa parerea celor din jur, ce cred ei despre fizicul tau la aceasta varsta si inaltime. Dar cauta aceste site-uri de care-ti zic. Eu zic ca in momentul de fata la varsta ta ai putea sa ramai asa cum estihappy esti cam la limitawinking. Mai vine totul uneori si de la sine, nu doar prin fortarea prin sport si mancat.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io sunt a5 a si am un coleg care are 50 ca... te sfatuiesc sa mai zlabesti minim 7 ca