| fgzsjhgug a întrebat:

Este normal ca in clasa a8a sa ai un iubit?

5 răspunsuri:
| Ballet a răspuns:

Buna :]
Depinde de ce fel de persoana esti. Daca esti destul de matura si chiar gasesti persoana potrivita, nu va intalniti doar de ochii lumii, este in regula :]
Faci ce crezi tu ca e bine, esti destul de mare sa iti alegi persoanele cu care stai ^^.

- Este un tu general -
Succes ^^

| Metaloco a răspuns (pentru Ballet):

Mistoo raspuns ai dreptate in totalitate

| ROB3RT89 a răspuns:

Poti sa ai si 20 de ani sa nu ai iubit, daca n-ai avut niciodata e partea a doua! Sti cum e, toate la timpu lor...Decat sa dai de unu care sta 2 ore cu tine 2 ore cu alta mai bine astepti si poate o sa fie bine si pentru tine! Bft

| Annd a răspuns:

Nu e vorba că e normal sau anormal.
Atâta timp cât voi aveti o relație potrivită in contextul vârstei voastre, fără exagerări, totul e bine happy

| BeByTzZa a răspuns:

Da.happy

--pentru robotellllllllllllll--